Про проект «Власні гроші»

Проект «Власні гроші» створено для надання максимально повної інформації (по можливості), пов′язаної з кредитуванням та депозитуванням, страхуванням життя, надання позики. Умовно весь портал складається із двох частин: основна інформаційна частина та додаткова інформативна частина.

Основна інформативна частина містить чотири довідково-інформаційних напрямів: банки, кредитні спілки, лайф-страхування, ризикове страхування, ломбарди фінансові консультанти, колекторські компанії. Кожен із напрямків включаємо каталог підприємств відповідної фінансової діяльності. Надана інформація каталогом, у свою чергу, містить повну інформацію про підприємство: назву, опис послуг, що надаються, контактну інформацію. Надані послуги детально представлені у зручній формі.

Додаткова інформаційна частина порталу – це новини та аналітика фінансового ринку, конвертор та курси валют. Забутий термін або незрозуміле слово є у словнику термінів. А якщо виникне нестандартне чи спірне питання, відповідь на нього можна отримати від спеціаліста фінансової галузі у розділі консультація експерта. У сайті є система пошуку та розширений її варіант.

Допомога у виборі певного фінансового підприємства для отримання необхідної послуги — і є основною метою існування інформаційно-довідкового ресурсу «Власні гроші».