09.00-18.00, вихідні: Суббота, неділя

Об’єднана компанія «Датагруп-Volia» - всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Для нас немає неможливого в сегментах передачі даних і доступу в інтернет, телефонії і телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв’язку і хмарних рішень.

Телеком-рішення компанії Датагруп-Volia забезпечують надійний зв’язок не тільки для корпоративного, міжоператорського і домашнього сегментів. Нам довіряють розробку і впровадження інновацій представники державного сектора і оборонних структур. Сьогодні ми забезпечуємо телекомунікаційними послугами абонентів у більш ніж 90 населених пунктах України.

Ми зростаємо і розвиваємося разом з нашими клієнтами - за 20 років плідної співпраці ми добре вивчили потреби і побажання всіх сегментів і стали одним з провідних гравців на ринку телекомунікаційних послуг України. Сьогодні ми розробляємо оптимальні рішення для підвищення ефективності бізнесу і комфорту наших користувачів. А об’єднана мережа компаній Датагруп та Volia є однією із найбільших в країні та об’єднує декілька мільйонів українців.

Послуги компанії Датагруп-Volia:

  • Безлімітний якісний та надійний інтернет для дому зі швидкістю передачі даних – до 1 Гбіт/с.
  • Цифрове та інтерактивне телебачення для дому та бізнесу. Більше 130 національних та міжнародних телеканалів у найвищій якості. А також футбольні трансляції, зокрема Ліги Чемпіонів та інших топових змагань.
  • Онлайн кінотеатр Volia TV. Надає доступ до більше ніж 20 000 одиниць фільмів, серіалів та ТВ-шоу від провідних вітчизняних та міжнародних кіностудій, таких як: Disney, Pixar, Dreamworks, Universal, Marvel та Paramount. Наразі Volia TV є одним із найбільших онлайн кінотеатрів в Україні.
  • Якісний та надійний інтернет для вашого бізнесу. Компанії Датагруп-Volia є №1 у забезпеченні телеком потреб середнього та великого бізнесу України. 90% вітчизняних банків використовують послуги компанії.
  • Дата центр та хмарні сервіси.Забезпечення переміщення вашої IT інфраструктури у безпечне місце, зокрема за кордом України. Розгортання резервних систем. Забезпечення найкращими світовими технічними та програмними рішеннями.
  • Захист від кібер атак. Компанія Датагруп-Volia надає одну із найкращих послуг із захисту від DDos-атак. За перший місяць війни нашими спеціалістами було відбито понад 350 DDoS-атак на телекомунікаційну мережу країни та робота продовжується. Ми надамо вашому бізнесу надійних захист від будь-яких кібер загроз.
  • Супутниковий зв’язок. Вирішення проблеми із якісним зв’язком у будь якому куточку країни. Будь то високі гори, чи дрімучі ліси. Наше найсучасніше обладнання дозволить вам бути на зв’язку будь де.
  • Дзвонітьвашому особистому менеджеру за телефоном – 0503370253 (для фізичних осіб) та 0665723399 (для юридичних осіб).

Ліцензія: АВ № 120238, АВ № 120239, АБ № 222951