555-090
     
 
Головна
Новини та аналітика
Новини та аналітика

Фінансові новини та аналітика

Національний банк України від того моменту, коли був впроваджений воєнний стан не вводив жодних обмежень на безготівкові розрахунки, у тому числі за кордоном.
Під час засідань парламентського комітету з питань фінансів, про це є попередня домовленість, проте остаточне рішення має ухвалити Рада директорів Фонду.
НБУ і далі проводитиме виважену монетарну політику на основі інфляційного таргетування та гнучкого обмінного курсу, регулювання фінансової системи.
Іноземні та українські криптокомпанії зможуть працювати легально, а українці отримають зручний і захищений доступ до світового ринку віртуальних активів.
За словами Ніколайчука, Міфін здійснює "доволі виважену фіскальну політику", внаслідок чого державний борг знизився, за оцінками Нацбанку, до 50% ВВП
"У топах продажу українські книги і це безумовна перемога. Розвиток власної книжкової індустрії – це стратегічне завдання для кожної держави".
НБУ розширив перелік інформації, яка має бути опублікована банками на їхніх сайтах, дані оприлюднять і на офіційній інтернет-сторінці регулятора.
Прибуток Укргазбанку у 2021 році склав 3,82 млрд гривень, що у 9,3 разів більше, ніж за 12 місяців 2020-го – тоді держбанк заробив 411 млн грн.
Несмотря на кризис и мировую пандемию коронавируса, украинские банки получили рекордную прибыль в 2021 году. По сравнению с 2020 годом, прибыль банков выросла почти вдвое.
Нам залишається рефінансувати близько $5 млрд боргу. Можна згадати свіжу заяву ЄС про термінове надання Україні фінансування, а також у нас ще й досі є програма МВФ.