555-090
     
 
Головна
Сервіси

Сервіси — Ваші незамінні помічники

У роботі з грошима виникає безліч питань, які потребують втручання досвідчених помічників. На допомогу вам проект «Власні гроші» передбачив основні допоміжні послуги. Вони — ваші незамінні помічники у складних фінансових справах.

Валюта та дорогоцінні метали

У вирішенні фінансових завдань важливо враховувати тенденції розвитку ринку та поточну грошову ситуацію у країні. Звідси виникає потреба розміщення сервісів: курс валют та дорогоцінних металів, який допомагає вчасно дізнаватися свіжу інформацію про курси валют та котирування цінних металів, переглядати динаміку руху за курсами долара та євро; конвертор валют - інструмент, призначений для швидкого переведення однієї валюти в іншу за курсом НБУ.

Консультація експерта

Сервіс консультація експерта створена з метою надати можливість користувачам проекту задати все цікаві питання, що стосуються банківських та фінансових послуг. Запитання задаються безпосередньо спеціалістам фінансової діяльності.

Словник термінів

При зіткненні на сторінках сайту з невідомим словом до вашої уваги надано словник термінів, що містить перелік термінів банківської та фінансової тематики. Наведені визначення слів допоможуть чіткіше розуміти інформацію сайту, а також розібратися в багатьох системах, програмах та пропозиціях українського фінансового та банківського ринків. Словник термінів адресований працівникам банків, бухгалтерій, договірних, маркетингових та інших служб, керівникам підприємств, юристам, а також усім особам, які мають справу з грошима.

Бюджетний калькулятор

Хороший, сімейний інструмент, за допомогою бюджетного якого ви можете швидко та зручно поховати всі ваші доходи та витрати, дізнатися обсяг вільних коштів або їх нестачу, структуру доходної та видаткової частин бюджету.